Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové,

jménem studentů a pedagogů KPED vás zveme na adaptačně-vzdělávací kurs Dějiny pedagogiky v pohybu, který se uskuteční v Praze, Lobči a okolí v termínu: 8. – 10. října 2021. Podrobnější informace očekávejte brzy, z důvodu obtížných předpovědí epidemiologické situace ještě ladíme detaily programu. Kurs proběhne za účasti pedagogů katedry a pod hlavičkou mezinárodního projektu Erasmus+.

Lokace: Lobeč, Praha

Termín: 8. – 10. října 2021

Doprava: vlak nebo vlastní doprava

Ubytování v Lobči: zařízeno v Sokolovně ve Mšeně

Cena (zahrnuje 2 noclehy a materiál k aktivitám, bez stravy): 1250,-

Kontakt: Jiří Dejl, student 3. ročníku bc. studia Pedagogiky (mobil: 608 165 789)

Odkaz na přihlašovací formulářhttps://forms.gle/opyH7JrZXUPPh4BMA

Praha (pátek):

• Dětská farma v Libni – Povídání o dětské farmě a jejím smyslu, Eubiotická výchova, zdravé cvičení
  • písemnosti uložené ve Strahovském klášteře týkající se E. Štorcha a jeho tvorby
  • diskuse o  pedagogice a reformách vzdělávání

Lobeč (pátek večer – neděle):

• aktivity s tématy souvisejícími s reformní pedagogikou se studenty KPED FF UK
  • přednášky a diskuse o pedagogice s pedagogy z KPED FF UK

Pro více informací sledujte FB stránku: Kurs PAJDAgogos.

Tým PAJDAgogos

Úvod > Nástěnka > Aktuality > Adaptačně-vzdělávací kurs pro nově přijaté studenty bakalářského studia KPED „Dějiny pedagogiky v pohybu“